V úterý 21. 3. se na naší škole konala druhá miniškolička, tentokrát v tělocvičně. Děti se nejprve seznámily s prostředím tělocvičny a uvítaly se s opičkou Žofkou, které se také pěkně představily. Ta je pak pozvala na veselou honičku nazvanou „Na Tarzana a opice“. Po řádném zahřátí jsme se pořádně protáhli při opičí rozcvičce. Následovalo cvičení s padákem a opičí dráha, při které děti prokázaly velkou sportovní zdatnost, a rodiče je odměnili zaslouženým potleskem. Nezapomněli jsme si také vyzkoušet horolezeckou stěnu. Na závěr dostaly děti malou odměnu. Setkání s rodiči i dětmi bylo příjemné a těšíme se na setkání u zápisu do první třídy.                                                                                       P. Němcová, M. Chalupa

   
   

Kalendář akcí  

Jarní prázdniny
pondělí 26.02.2018
00:00
- 00:00 hod.
Bruslení
úterý 06.03.2018
09:30
- 12:20 hod.