Interaktivní tabule je umístěna na jedné třídě, na třídě Včelek. Třída Motýlků má možnost ji využít v době odpoledních her nebo v době, kdy Včelky navštěvují tělocvičnu.  Vždy aktuálně podle potřeby nebo po domluvě tak, aby byla přístupna celé školce stejně.  Doba užívání digitální pomůcky je vždy jasně stanovena a kontrolována učitelkou, stejně tak i efektivní využití digitálního obsahu. Činnost na interaktivní tabuli a práce s ní je dětem nabízena učitelkou dle aktuálních potřeb při výchovně-vzdělávacím procesu a dle schopností dětí. Jedná se o rozšíření nabídky aktivit pro děti během dne v MŠ, nikoli jednostrannou aktivitu. Jsou dodrženy všechny zásady výchovně-vzdělávacího procesu a programu podle RVP. Aktuální foto je z odpolední činnosti dětí, kde bylo dětem nabídnuto volné kreslení, při kterém si děti uvolňují horní končetinu a je rozvíjena jejich tvořivost, fantazie a kresebné dovednosti.

MŠ -interaktivní tabule