V úterý 17. dubna 2018 se ve Žďáře nad Sázavou konalo okresní kolo matematické olympiády kategorií Z6 (pro žáky 6. tříd), Z7 (pro žáky 7. tříd) a Z8 (pro žáky 8. tříd). Naše škola měla zastoupení ve všech třech kategoriích.

V kategorii Z6 nás reprezentovala Magdaléna Vávrová, Lucie Hezinová, Ondřej Klimeš, Natálie Kadlecová, Ondřej Zezula a Vanesa Valentová. V kategorii Z7 soutěžil z naší školy David Kaštan, Zuzana Ambrožová a David Hedbávný, v kategorii Z8  Anna Coufalová.

Z našich žáků si nejlépe vedla Magdaléna Vávrová, která z 69 soutěžících ve své kategorii skončila na pěkném 6. místě. K úspěšným řešitelům se dále zařadila také Lucie Hezinová (31. místo) a Ondřej Klimeš (33. místo). V kategorii Z8 soutěžilo 40 účastníků. Naší Anně Coufalové se podařilo obsadit pěkné 10. místo.

Všem účastníkům okresního kola matematické olympiády blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.