V pátek 27. dubna  žáci 9. třídy pod vedením p. uč. Jurkové a p. uč. Křížové připravili přírodovědnou stezku Zlatý list pro nejmladší žáky naší školy. Žáci 2. až 4. třídy rozdělení do družstev procházeli 6 stanovišť, která prověřila jejich znalosti o přírodě. Děti poznávaly byliny, ryby, vesmír, stromy, savce, obojživelníky a hmyz. Všechna stanoviště si prošli i naši prvňáčci, pro které zde byly připraveny speciální úkoly. V závěru soutěže se všichni přemístili na tvoření, kde si vytvořili květináčky, do kterých si zasadili květiny. Po sečtení všech bodů byli vyhlášeni vítězové.

Byl slunný den, ptáci zpívali, krásně to ubíhalo a nám se to líbilo smile  Kdybyste se zeptali dětí, řeknou, že si to příjemně užily. A my taky. Doufáme, že se akce bude opakovat i  v příštím roce.

S přátelským pozdravem deváťáci wink

Zlatý list 2018

Další foto zde