V březnu navštívili rodiče se svými předškoláčky naši školu. Využili možnosti prohlédnout si prostředí a jednu  třídu v naší škole. Děti se společně naučily básničku, zazpívaly, nakreslily pěkné obrázky, vyrobily jarní sluníčka a plni dojmů se vypravily domů                p. uč. J.Benešová, M. Weinhöferová

 

Vážení rodiče, milí žáci,

informujeme Vás o způsobu zajištění výuky po dobu uzavření školy.

Výuka bude probíhat elektronicky. Připravili jsme odkazy pro výuku jednotlivých tříd a předmětů na stránkách www.zsbory.cz. Systém bude zprovozněn dnes odpoledne, aby zítra mohli žáci začít s výukou.

Ke konkrétnímu zadání se dostanete kliknutím na příslušnou třídu a předmět. Učitelé sem budou postupně vkládat informace k výuce (odkazy na stránky k opakování, výuková videa, prezentace, pracovní listy, cvičení v učebnicích a pracovních sešitech atd.).

Doporučujeme změny v jednotlivých předmětech sledovat průběžně, ideálně každý den.

Žákům 7. – 9. třídy jsme zřídili osobní účty pro vstup do google učebny. Výhodou zde je, že učitelé mohou rychle se žáky komunikovat, úkoly případně hned hodnotit a zasílat zpětnou vazbu. Postup pro přihlášení zasíláme mailem rodičům žáků těchto tříd.

Věříme, že nastavený způsob bude funkční a bude žákům, rodičům i učitelům vyhovovat. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat vedení školy nebo třídní učitele.

Děkujeme za Vaši spolupráci.

Vedení školy

 

Po dobu uzavření školy jsou zrušeny také všechny soutěže, přehlídky a akce školy.

Z důvodu mimořádných opatření se ruší v neděli 15. března taneční kurzy.