V pondělí 28. března 2019 se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo olympiády z českého jazyka. Naši školu reprezentovala žákyně 9. třídy Zdeňka Březková. Obsadila 17. místo z 34 účastníků.

Zdeňce blahopřejeme k dosaženému výsledku a děkujeme za reprezentaci školy.

Ve středu 16. ledna 2019 se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo dějepisné olympiády. Naši školu reprezentovali dva žáci deváté třídy - Jakub Homola a Zdeňka Březková. V konkurenci 46 žáků základních škol i gymnázií obsadil Jakub krásné 4. místo se ztrátou pouze 1 bodu na medailové umístění a postupuje tak do krajského kola v Pelhřimově. Zdeňka se umístila na 27. místě.

Oběma jmenovaným žákům blahopřejeme k dosaženému umístění, děkujeme za reprezentaci školy a Jakubovi přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Čas běží mílovými kroky a my jsme se ani nenadáli a je tu konec roku. Již třetím rokem připravoval žákovský parlament pro ostatní spolužáky vánoční radovánky - dvě hodiny aktivit spojených s vánočními svátky. Letos jsme "kouleli baňkou", hádali předměty pod ubrusem, tvořili vánoční přáníčko, skládali origami, hádali pojmy v soutěži Kufr, pouštěli lodičky, tvořili vánoční cukroví a zpívali vánoční písničky. Snad se povedlo navodit v nás všech vánoční atmosféru. Přejeme všem krásné Vánoce a hodně zdravíčka v novém roce wink

Vánoční radovánky 2018

Foto zde

V prosincovém zimním dni vyšly děti z první třídy do lesa v okolí Borů. S sebou vzaly kaštany, jablíčka, mrkev a různé pochoutky pro zvířátka ke krmelci. Bylo to moc fajn, děti si užily sněhových radovánek.                               tř. uč. J.Benešová

   
   

Kalendář akcí  

Den dětí
pátek 31.05.2019
07:40
- 12:15 hod.
Železný mužíček
úterý 04.06.2019
07:40
- 12:45 hod.