Dne 14.3. 2017 se naši dva žáci prvního ročníku zúčastnili okresního kola ve šplhu na tyči ve Žďáru nad Sázavou. Stanislav Král nedal soupeřům šanci a svou kategorii vyhrál. Eliška Rozmarinová se sice neumístila na stupních vítězů, ale i postupem do okresního kola ukázala svoje kvality. Oběma sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a Standovi gratulujeme.

Žáci 2.,3.,4. a 5.třídy se dnes, v pátek 17.3., zúčastnili matematické celostátní soutěže MATEMATICKÝ KLOKAN. Soutěžící byli rozděleni do kategorií CVRČEK (2. a 3.třída) a KLOKÁNEK (4. a 5.třída). Žáci řešili logické úlohy rozdílných obtížností. Všichni účastníci se snažili, přejeme jim dobré výsledky.

V únoru je doba masopustu. Jde o třídenní svátek, při kterém se lidé převlékají do masek, užívají si dobrého jídla i pití, zpěvu, tancování a legrace.

Žáci 5. ročníku si toto období připomněli v pátek 3. března v posledních třech vyučovacích hodinách.

 

Ve čtvrtek 9. 3. 2017 jsme s dětmi ze 4. třídy prožili krásné chvíle v naší školní kuchyňce. Společně jsme vařili celé menu.  :)  Jako předkrm děti připravily jednohubky, hlavní chod byla pizza a dezert řezy Raffaelo. Menu se nám moc povedlo a než jsme se nadáli, bylo vše snězeno :-))) Moc jsme si to užil a těšíme se, až si zase společně do kuchyňky vyrazíme. J                                   Tř. uč. Kučerová

 

Pozvánka k zápisu:

Kritéria přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2017/2018:

Pokud se nemůžete dostavit k zápisu, informujte se u vedení školy o náhradním termínu.

Všechny potřebné formuláře obdržíte a vyplníte u zápisu. Zápisní list si lze také stáhnout zde a vyplnit před zápisem.