Ve středu 13.2. 2019 se žáci 1. stupně jako již tradičně zúčastnili okrskového kola ve šplhu konaného ve Velkém Meziříčí. Do boje o medaile a postup do kola okresního se zapojilo 8 žáků naší školy a tři z nich se vyhoupli na stupně vítězů. 2. místo se podařilo vyšplhat Eduardu Kaštanovi a Elišce Rozmarinové. Zlatou pozici si vysloužil Stanislav Král. Ostatní také soutěžili statečně, všichni vyšplhali, ale bohužel v čase, který letos na "bednu" nestačil. Třeba se jim poštěstí v příštím roce. Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci školy.

p.uč.Chalupa

V úterý 5. 2. 2019 se Ondřej Zezula ze 7. třídy a Zdeňka Březková z 9. třídy zúčastnili okresního kola olympiády v anglickém jazyce. V kategorii AJ I. obsadil Ondra 18. místo, Zdeňka se v kategorii AJ II. umístila na 17. místě. Oběma soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Na začátku února, po pololetních prázdninách, v pondělí 4.2. jsme uspořádali školní kolo recitační soutěže. V letošním roce 2019 si připravilo 40 soutěžících z 1. až 8.třídy krásné texty k recitaci básní a próz od českých i zahraničních autorů. Zažít pěkný kulturní zážitek přišlo mnoho spolužáků, sourozenců, rodičů i prarodičů. Soutěžící zvládli své vystoupení v příjemné atmosféře a za velkého potlesku diváků na výbornou.

Ve středu 30. ledna 2019 se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo matematické olympiády kategorie Z5 a Z9.

V kategorii žáků 9. tříd soutěžilo 34 účastníků. Naší Anně Coufalové se podařilo obsadit krásné 2. místo a postoupit tak do krajského kola.

V kategorii žáků 5. tříd nás reprezentoval Radim Smejkal. V konečném umístění byl mezi dalšími řešiteli.

Oběma soutěžícím blahopřejeme, děkujeme za reprezentaci školy  a Aničce přejeme úspěch také v krajském kole.

V pondělí 28. března 2019 se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo olympiády z českého jazyka. Naši školu reprezentovala žákyně 9. třídy Zdeňka Březková. Obsadila 17. místo z 34 účastníků.

Zdeňce blahopřejeme k dosaženému výsledku a děkujeme za reprezentaci školy.